Ďakujeme za prezeranie našich stránok.


Sme mladá firma zaoberajúca sa výrobou a predajom netradičnými, atypickými originálnymi výrobkami. 


My tieto výrobky vyrábame, montujeme , navrhujeme a riešime technické problémy.


Predovšetkým sa venujeme výrobe tovarov, produktov na zákazku, podľa zákazníckych predstáv. Podľa obyčajnej skice, obrázka, videa, internetového linku, alebo všeobecnej predstavy vytvárame predmety, zariadenia, nábytok do plne funkčnej predstavy. Naše výrobky neplnia v mnohých prípadoch len estetickú stránku (pri dizajnových tovaroch, dekoráciách ) ale sú plne funkčné a vhodné na každodenné využitie. 


Rôznorodé využitie materiálov je základ správneho výzoru a štýlu každej domácnosti, podniku, firmy. Kombinujeme drevo, vzácne dreviny, kovové materiály, prírodné materiály, živice, plasty a dokonca aj carbonové prvky.


Výrobky v tomto e-shope sú tie, ktoré sme už vyrábali a stále dopĺňame nové, aktualizujeme a kráčame s dobou, trendami. Pri každom tovare si môžte zvoliť rôzne parametre od veľkosti, farieb, výberu materiálov, kombinácii materiálov... všetko s vami konzultujeme, poradíme.


Spolupracujeme s dizajnérmi, architektmi, vyrábame pre predajne. 


Týmto e-shopom  prinášame možnosť pre vás, firmy ale hlavne jednotlivcov si nechať vyrobiť a zakúpiť presne taký tovar, vec, zariadenie, po ktorom ste dlhý čas túžili. My Vám to prinášame a tešíme sa na spoluprácu.


Ceny pri tovaroch sú presne za ten tovar, ktorý je zobrazený. Ceny u nás sú informatívne, nakoľko tovar je vysoko individuálny a preto vypracujeme ponuku pre každého osobitne. 


Každé info, prípadne nacenenie je zdarma, prípadne Vás budeme spätne kontaktovať.